Наукові дослідження

Наукові дослідження кафедри ІСМ

1. Розроблення інтелектуальних агентів пошуку релевантної інформації в мережі Інтернет та її опрацювання з метою автоматичного наповнення баз даних та баз знань (наприклад – пошук цін на квартири в певному регіоні, пошук нових засобів обробки трубопроводів для подовження терміну  їх експлуатації тощо).
  2. Розроблення системи підтримки прийняття рішень на основі онтологічних знань та технологій машинного навчання.
  3. Аналіз даних (Data Science) та bigdata аналіз.
  4. Розроблення прикладного програмного забезпечення для осіб з вадами зору та вадами слуху (тифлокоментування відеоконтенту, системи перекладу жестової мови у природню мову й навпаки).
  5. Розроблення рекомендаційних систем (наприклад – пошук роботи, поступлення в університет на основі схильності особи тощо).
ДолученняРозмір
PDF icon example01.pdf373.1 КБ