Партнери кафедри

Embrox Solutions - це українська компанія, яка була створена у 2015 році. Одними з її перших спеціалістів стали випускники саме Львівської Політехніки. Тому дружні стосунки з ВУЗом тривають і до сьогодні.

Найбільшою перевагою компанії Embrox є те, що вона спеціалізується не лише на розробці програмного забезпечення, а й на електротехніці та механіці, тобто реалізує повний цикл розробки, від ідеї до повного апаратно-програмного продукту, готового до масового виробництва. Це дає можливість співробітникам побачити результат своєї роботи, а часто ще й потримати його у руках.

Назва Embrox походить від слова “вишиванка”, де вкладені такі сенси як “вишивати кодом”, “мистецтво” та “дія”. Саме тому для нас важливий розвиток, стрімкий рух та творчість, а також асоціація з українською культурою.

Ми завжди раді бачити в себе на стажуванні та подальшій роботі активних та перспективних студентів.

Більше про нас ви можете дізнатися на сайті https://embrox.com/

 

Agiliway-logo

Agiliway надає різноманітні послуги у сфері розробки програмного забезпечення, аутсорсингових та консалтингових послуг, послуг аналізу даних, контролю якості, аутсорсингу бізнес-процесів та багато іншого.

Більше про нас ви можете дізнатися на сайті https://agiliway.com/uk-ua/golovna/

 

Leobit LEOBIT

Леобіт - це українська ІТ компанія, що надає послуги з розробки веб та мобільних додатків для технологічних компаній та стартапів із США, ЄС та Великобританії. Леобіт спеціалізується на .NET, Angular, iOS, Android, Ruby, React, PHP та інших Microsoft, веб та мобільних технологіях. 

Розробницький центр Леобіт розташований у Львові та налічує 170+ сертифікованих розробників, архітекторів, дизайнерів та тестерів. Леобіт ось уже 6 років допомагає світовим брендам розробляти продукти з нуля, доповнює своєю експертизою технічні команди замовника, а також надає технічне обслуговування та підтримку.

Більше про нас ви можете дізнатися на сайті https://leobit.com/

Українська