День відкритих дверей бакалаврської програми Business Analytics & Data Science at NULP (BA&DS).

12 квітня у Львівській політехніці відбулося знайомство з навчальною програмою Business Analytics & Data Science at NULP. Андрій Берко, заступник завідувача кафедри ІСМ, розповів про особливості вступної кампанії і умов прийому до ВНЗ у 2018 році, про те, як стати студентом програми Business Analytics & Data Science at NULP. Володимир Пасічник, професор кафедри, розповів про перспективи та можливості для фахівців, що навчатимуться за навчальною програмою Business Analytics & Data Science at NULP.
До розроблення програми Business Analytics & Data Science at NULP також були залучені професіонали ІТ-галузі: Oksana TomjakProduct Manager в 360bound, Maksym Nechepurenko, Data Scientist у N-iXOlya Shvets, Business Analyst у SoftServeBohdan Bandrivskyy, куратор навчальної програми Business Analytics & Data Science at NULP, Technical Project Manager у Skelia Ukraine. Такі емоційні, мотивуючі виступи справили яскраве враження на гостей заходу, серед яких були майбутні абітурієнти, їх батьки, працівники та студенти Львівської політехніки.